Як врятувати від повної руйнації житловий фонд Прилук за умови відсутності коштів? • Новини

06.05.2014 | Переглядів: 1373

Як врятувати від повної руйнації житловий фонд Прилук за умови відсутності коштів? Виконуючий обов’язки прилуцького міського голови Дмитро Барнаш для вирішення цього питання звернувся до досвіду інших міст і серед усього знайшов варіант, підходящий для Прилук — залучення інвесторів на взаємовигідних умовах. За їх допомогою вже не перший рік відроджують старі будинки Львова та Івано-Франківська. Простою мовою — приходить інвестор, зводить надбудову, паралельно проводить ремонт будинку за власний кошт, продає верхній поверх. Перша зустріч і знайомство з проектом відбулася в районі м’ятно-дослідної станції, Дмитро Барнаш особисто пояснив людям про перспективи даного напрямку.

Початок будівництва можливий лише за умови погодження усіх мешканців. Окрім того, попереднє обстеження будинку з проведенням усіх можливих експертиз чітко визначає — в якому стані знаходяться комунікації, фундамент і чи придатний будинок для зведення надбудови. Якщо експертиза надає негативну відповідь, будинок не залучать до інвестиційного проекту навіть за умови повної згоди мешканців. За даними інвесторів, будівництво є короткостроковим і розраховане максимум на 3-4 місяці, організація приступає до зведення надбудови лише за 100-відсоткової наявності коштів для виконання усього запланованого обсягу робіт, мешканці квартир, над якими проводитиметься будівництво, будуть застраховані. Почати роз’яснювальну діяльність саме з мікрорайону м’ятно-дослідної станції вирішили невипадково, адже тамтешні будинки — перше, що бачать гості нашого міста, вїжджаючи у Прилуки. За умови підтримки проекту, з ним будуть знайомити і мешканців інших старих будинків.


Коментарі

Ви повинні авторизуватися на сайті для того, щоб залишати коментарі!

Оберіть соціальну мережу для авторизації:

Останні новини

21.10.2015
У 12 школі встановили енергозаощаджувальні вікна
Відеорепортаж
Детальніше
21.10.2015
Реконструкція стадіону
Ініціативу міського голови Дмитра Барнаша перетворити стадіон «СУПУТНИК» на всенародний об’єкт відбудови уже підтримали десятки небайдужих!  Детальніше
21.10.2015
Вулицю Костянтинівську відремонтували
Відеорепортаж  Детальніше
21.10.2015
Дмитро Барнаш започаткував модернізацію харчоблоків шкіл і садків
Відеорепортаж Детальніше
21.10.2015
На вул. Київській встановили "лежачих поліцейських"
Відеорепортаж
Детальніше
Всі новини

Наші опитування

Як ви попали на мій сайт?Показати результати опитування
Показати всі опитування на сайті